Λίστες συμμετεχόντων
3000 ΜΕΤΡΑ
ΒΙΒ / Όνομα / Επώνυμο / Ομάδα
320. GRECH STEVEN OKEANOS MASTER TEAM
326. ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ OKEANOS MASTER TEAM
317. ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΙΩΣΗΦ OKEANOS MASTER TEAM
328. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΥΑ OPANATHLON
329. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ OPANATHLON
316. ΑΛΜΥΡΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ OKEANOS MASTER TEAM
333. ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΝΑΣ
304. ΔΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
327. ΙΝΤΖΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ OPANATHLON
309. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΑΛΑΙΜΩΝ
332. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΝΑΣ
321. ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΑΝΝΑ OKEANOS MASTER TEAM
308. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ
319. ΛΑΣΚΑΡΗ ΗΡΩ OKEANOS MASTER TEAM
311. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΗΡΩ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
331. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
306. ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
302. ΠΑΓΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΉ
325. ΠΑΝΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ OKEANOS MASTER TEAM
324. ΠΑΝΕΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ OKEANOS MASTER TEAM
314. ΠΑΡΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ OKEANOS MASTER TEAM
310. ΠΑΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
315. ΠΕΤΡΙΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ OKEANOS MASTER TEAM
303. ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΟΦΙΑ
318. ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 1969 OKEANOS MASTER TEAM
301. ΡΟΡΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
322. ΣΑΛΑΠΑΤΑ ΜΑΡΙΑΝΕΛΛΑ OKEANOS MASTER TEAM
305. ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
323. ΦΡΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ OKEANOS MASTER TEAM
330. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΦΩΤΗΣ OPANATHLON
1500 ΜΕΤΡΑ
BIB / Επώνυμο / Όνομα / Όνομα ομάδας
105. ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
103. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ KYRIAZOPOULOS TEAM
104. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
116. ΔΑΒΕΡΩΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ OKEANOS MASTER TEAM
110. ΖΑΝΝΙΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ
119. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ OKEANOS MASTER TEAM
102. ΚΙΛΤΕΝΗ ΜΑΡΙΑ PALAIMON SWIM ACADEMY
106. ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΛΤΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑ
107. ΚΟΜΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
108. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ WESWIM
118. ΛΕΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ OKEANOS MASTER TEAM
109. ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
113. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
114. ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ ΧΑΡΗΣ OKEANOS MASTER TEAM
111. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
115. ΤΡΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ OKEANOS MASTER TEAM
112. ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
117. ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ OKEANOS MASTER TEAM
101. ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Πρόγραμμα αγώνων:
8:00 – 09:30 Λειτουργία Γραμματείας (στον χώρο εκκίνησης της συνάντησης στον παραθαλάσσιο χώρο του Rusty Cannon)
10:10 Εκκίνηση διαδρομών 3.000 και 1.500 μέτρων, με σειρές εκκίνησης ανά 5 αθλητές
11:30 Απονομές δεν θα γίνουν λόγω COVID-19. Οι 3 πρώτοι κάθε αγώνα θα ανακοινωθούν μετά το πέρας της συνάντησης και θα βραβευθούν ατομικά
Τεχνική Ενημέρωση αθλητών:
09:40 π.μ.
Κανονισμοί:
- Η διαδρομή θα οριοθετείται από ευδιάκριτες ιστιοπλοϊκές σημαδούρες.
- Όλοι οι συμμετέχοντες καλούνται να διαγωνιστούν ΜΟΝΟ με απλό κολυμβητικό μαγιό και ευδιάκριτο σκουφάκι.
- Οποιαδήποτε διαφοροποίηση τους θέτει εκτός συναγωνισμού.
- Συνοδοί δεν απαιτούνται και τροφοδοσία δεν προβλέπεται για τόσο μικρές αποστάσεις, νερά θα υπάρχουν διαθέσιμα στον τερματισμό για όλους τους αθλητές.
- Όλοι οι συμμετέχοντες να αναγράφουν το νούμερο χρονομέτρησης στο χέρι.
- Κατά τη διάρκεια της συνάντησης απαγορεύεται οποιαδήποτε μορφή εξωτερικής βοήθειας
- Πέδιλα και αναπνευστήρες θα γίνουν δεκτά με εξαίρεση των αθλητών εκτός συναγωνισμού
- Σημαδούρες ασφαλείας επιτρέπονται
- Απαγορεύεται αυστηρά η εσκεμμένη σωματική επαφή μεταξύ των κολυμβητών. Οι παραβάτες θα προειδοποιούνται την πρώτη φορά και στη συνέχεια θα αποβάλλονται
- Οι διοργανωτές διατηρούν το δικαίωμα αλλαγής της ημερομηνίας διεξαγωγής της συνάντησης για σοβαρούς λόγους.
Βραβεύσεις:
Κατηγορίες βράβευσης δεν θα υπάρχουν.
Στους 3 πρώτους νικητές στις overall κατηγορίες θα απονεμηθεί μετάλλιο.
Παροχές προς τους αθλητές των 1.500 και 3.000 μέτρων:
- Αναμνηστικό T-Shirt
- Σκουφάκι συνάντησης
- Αναμνηστικό μετάλλιο
- Νερά και φρούτα
Απαραίτητα έγγραφα:
- Όλοι οι αγωνιζόμενοι πρέπει να έχουν υπογεγραμμένη υπεύθυνη δήλωση για τον COVID-19, την οποία και θα πρέπει να δώσουν στη γραμματεία την ημέρα του αγώνα.
- Παράδοση στην γραμματεία της συνάντησης ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ή ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ (ή ΔΕΛΤΙΟ ΑΘΛΗΤΗ)
Θα υπάρχει, όπως προβλέπεται ιατρός συνάντησης και ναυαγοσωστική κάλυψη από την Llifeguard HELLAS
Σας ευχόμαστε καλή επιτυχία.